Get Adobe Flash player

Urząd Gminy Zbuczyn
ul. Jana Pawła II 1
08-106 Zbuczyn
tel/fax 25 641 63 90
skrzynka epuap:
URZĄD GMINY ZBUCZYN
8f965xkdqd

Dowiedz się więcej

bip2

Deklaracja

GM Zbuczyn e urzad150x70

zamowienia

 sesja rady na zywo

harmonogram odbioru odpadow m

 

Gra o Historii Zbuczyna

(wersja do druku)

gra 1

 

 

 

Aktualności

Czas ucieka PSR s Do końca Powszechnego Spisu Rolnego zostało już niewiele czasu, a wciąż część rolników nie wywiązała się z obowiązku spisowego. Dla polskiego rolnictwa znaczenie ma KAŻDY wypełniony formularz spisowy, dlatego warto o tym przypominać w gronie swoich sąsiadów i znajomych.

Czytaj więcej...

4ce22610 8311 401f ba2c d2732d7d1070

Wójt Gminy Zbuczyn informuje, że na terenie Gminy Zbuczyn trwa inwentaryzacja indywidualnych źródeł ciepła wszystkich budynków mieszkalnych, handlowych, usługowych, produkcyjnych i użyteczności publicznej.

 

 

Czytaj więcej...

skrocony czas od logowania s

Od 9 listopada br. wprowadzamy ważną zmianę dla osób, które dokonują samospisu - skracamy czas na wypełnienie formularza z 14 dni do 5 dni.

 

 

Czytaj więcej...

Spis rolny jest obowiązkiem i każdy użytkownik gospodarstwa rolnego MUSI się z niego wywiązać! Warto to zrobić tym bardziej, że przy okazji można wziąć udział w licznych konkursach spisowych z bardzo atrakcyjnymi nagrodami.

Czytaj więcej...

Sprawdź, czy przypadkiem nie uchylasz się od obowiązku udziału w Powszechnym Spisie Rolnym 2020, bo nie wiesz, że jesteś rolnikiem.

do pobrania TEST

Udział w Powszechnym Spisie Rolnym jest bardzo ważnym obowiązkiem! To wymóg wynikający z ustawy, a za jego nieprzestrzeganie przewidziane są prawne i finansowe sankcje. Do udziału w spisie rolników powinna też przekonać świadomość odpowiedzialności za polskie rolnictwo. Dane spisowe posłużą przecież do wspierania rolników.

Czytaj więcej...

Wielu rolników zapomina, jak ważny jest spis rolny - jak dotąd na Mazowszu z tego obowiązku wywiązał się zaledwie co trzeci użytkownik gospodarstwa rolnego. Jeśli ten wynik się znacząco nie poprawi, polskiemu rolnictwu grożą bardzo poważne konsekwencje w przyszłości.

Czytaj więcej...

image001

Chryzantemy pozyskane przez ARiMR od producentów i sprzedawców w ramach pomocy finansowej związanej ze skutkami wprowadzonego zakazu wstępu na cmentarze są już dostępne dla organizacji pozarządowych, samorządowych oraz innych instytucji publicznych. Podmioty, które są zainteresowane nieodpłatnym wykorzystaniem kwiatów, mogą zgłaszać się do biur powiatowych ARiMR celem złożenia deklaracji w tej sprawie. Termin na składanie deklaracji mija 12 listopada 2020 r.

 

Czytaj więcej...

arimr1Od 19 października w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa można składać wnioski o wsparcie na „Tworzenie grup producentów i organizacji producentów” – informuje Prezes ARiMR Tomasz Nowakowski.

Czytaj więcej...

arimr1W pierwszym tygodniu wypłat zaliczek na poczet płatności bezpośrednich za 2020 rok Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przekazała polskim rolnikom ponad 3 mld zł.

Czytaj więcej...

Czyste środowisko lepsze jutro… Powiat Siedlecki na straży środowiska skierowany do wszystkich uczniów Szkół Podstawowych z terenu powiatu siedleckiego.

czytaj więcej

Plakat konkursowy

bezpieczestwo podczas PSR s Trwający Powszechny Spis Rolny to wyjątkowy czas próby dla statystyki publicznej. Aktualnie najważniejszym zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa rachmistrzom i rolnikom w czasach pandemii. Nie zapominamy również o gromadzonych danych.

Czytaj więcej...

rolnik jak malowany banerOgłoszony został konkurs plastyczny pt.: "Rolnik jak malowany" zachęcamy do udziału!

Szczegóły oraz regulaminy i karty zgłoszeń znajdą Państwo pod linkiem:

https://warszawa.stat.gov.pl/edukacja-statystyczna/konkurs-plastyczny-rolnik-jak-malowany/

 

Czytaj więcej...

plakat konkurs filmowy banerZachęcamy do udziału w konkursie filmowym pt. "Dlaczego liczy się rolnictwo?"

Szczegóły oraz regulamin znajdą Państwo po linkiem:

https://warszawa.stat.gov.pl/edukacja-statystyczna/konkurs-filmowy-dlaczego-liczy-sie-rolnictwo/

 

Czytaj więcej...

Na skróty

Zbuczyn dzisiaj 2021 Copy

Gminny Punkt Spisowy s

RAPORT O STANIE GMINY